Podpořte vznik filmu


Augustin vyráží do světa na dobrodružnou výpravu, vyplujte na tuto výpravu s námi!

Natáčení filmu je stejně dobrodružné a skoro stejně nebezpečné jako vyplout na oceán a stát se korzárem.

Na počátku naší plavby je největší výzva a riziko zafinancování projektu. Spočítali jsme, kolik nezbytně potřebujeme, abychom mohli film udělat. Kvalitně, i když úsporně.

Když nám pomůžete film zafinancovat celý, bude to opravdu splněný sen. Je krásné snít, ale určitě se zeptáte, co budeme dělat, když se to nepovede a peněz se sejde méně, protože to se stát může. Jsou tu další zdroje: investoři, předprodeje televizních práv, předprodeje distribučních práv, koprodukce, půjčky…

Pravdou ovšem je, že kdo do projektu dává peníze, ten chce mluvit do jeho podoby případně hereckého obsazení a dalších důležitých věcí. Čím větší díl rozpočtu tedy přijde od vás, tím větší díl budete mít v rukách při tvorbě jeho podoby vy, jeho diváci a fanouškové.

Máme pro vás sppoustu hezkých dárků, které za svou pomoc filmu můžete získat! Zde je najdete >>

.contribute

Pokud byste chtěli jen přispět jakoukoli částkou, můžete použít naše Donátorské tlačítko, buď přes Paypal nebo v Bitcoinech:

 

 


Podpořte nás bitcoin platbou
Platbu pošlete prosím na adresu

1MBueGkakzbm7QFhnohiEDbogkUGFHgv9J
Za vaši podporu děkujeme!

Provozujete vlastní webové nebo facebookové stránky, nebo pořádáte zajímavé akce, srazy, festivaly spojené s tématem pirátů, korzárů, historie (zvlášť třicetileté války), jachtingu a historických lodí? Napište nám >>! Jistě vymyslíme oboustranně zajímavou spolupráci.

Napadá Vás, že byste filmu uměli pomoci tím, co dovedete? Rádi mezi sebou uvítáme nejen šikovné filmaře, ale všechny, pro koho bude práce na projektu více vášeň než kšeft. Zahrají si u nás milovníci třicítky, šermu, bojových umění, nebo prostě tohodle druhu romantiky.

Ale možná nejste filmaři a rádi byste se účastnili natáčení nebo jeho příprav ať jako komparzista, řemeslník, řidič… Pokud si myslíte, že by vaše účast na přípravě, natáčení nebo třeba později při distribuci filmu měla smysl, ozvěte se nám. Žádný mail nenecháme bez toho, že bychom ho zvážili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

2 × 2 =